Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3400
Stary 21.03.2024, 15:08
Markus napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek nie jest czynnym piłkarzem, tylko oldbojem i piłkarskim emerytem. Skoro sięgasz po tego typu demagogiczne i głupie argumenty, trzeba było od razu zaproponować reaktywację Kazia Kmiecika: ten to dopiero ma statystyki i ogranie!
O, widzisz: do tego sprowadza się Twoja argumentacja, że Omrani ma ogranie i statystyki sprzed 2 lat.
Zupełnie jak tacy piłkarze, który mieli zrobić u nas różnicę jak Beciraj czy Pereira.
Dlatego dziwię się twoim nadziejom, że może nam on coś dać.

Jeśli jednak w decydującym o awansie meczu Rude na niego postawi i w 90 minucie piłka po odbiciu się od Omraniego trafi do bramki przyznam, że nie zawsze nadzieja jest matką głupców.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując