Markus napisał(a):

Paweł Brożek nie jest czynnym piłkarzem, tylko oldbojem i piłkarskim emerytem. Skoro sięgasz po tego typu demagogiczne i głupie argumenty, trzeba było od razu zaproponować reaktywację Kazia Kmiecika: ten to dopiero ma statystyki i ogranie! 
|
O, widzisz: do tego sprowadza się Twoja argumentacja, że Omrani ma ogranie i statystyki sprzed 2 lat.
Zupełnie jak tacy piłkarze, który mieli zrobić u nas różnicę jak Beciraj czy Pereira.
Dlatego dziwię się twoim nadziejom, że może nam on coś dać.
Jeśli jednak w decydującym o awansie meczu Rude na niego postawi i w 90 minucie piłka po odbiciu się od Omraniego trafi do bramki przyznam, że nie zawsze nadzieja jest matką głupców.