Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3396
Stary 21.03.2024, 14:00
Jak ktoś oczekuje interesujących transferów (w tym gotówkowych) w naszej obecnej sytuacji finansowej, no to się może srogo rozczarować.

Podzielam zdanie Markusa - bierzemy ludzi, na których nas stać, tj. z kartą w ręce, jakiś bonusik za podpis + prowizja dla menago. Szukamy w trzecim, czwartym sorcie piłkarzy, bo te lepsze sorty nawet w naszą stronę nie spojrzą, co pokazała dobitnie sytuacja ze schyłkowym Gikiewiczem.
Tematu zatrudniania młodych, zdolnych Polaków nawet nie zaczynam, bo do tych wyróżniających się młodzików z Polski nie mamy w tym momencie startu. Młody wybierze Legię, Lecha, Pogoń, a nie I-ligową Wisłę, która ostatnie sukcesy święciła ponad 10 lat temu.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 21.03.2024 o godz. 14:05.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując