"Może się uda", to można powiedzieć na temat każdego ściąganego, "normalnego" zawodnika. My połowę kadry mamy na zasadzie "niech zdarzy się cud" - i kopacz wróci do formy z najlepszych lat życia, albo się nie połamie.
Basha, Junca, Sapała, Omrani, Chickan, Bregu, Żyro.
Nasi medycy i sztab postarali się też aby do tego grona dołączali kolejni, którzy wcześniej byli ok: Broda, Talar, Gogół, Uryga.
Obecnie pracują nad rozpracowaniem zdrowia Krzyżanowskiego.
No mamy całą 11 już z takich graczy. Na Ławkę rezerwowych do tych paralityków można by dołączyć młodzież zwożoną wagonami, wiecznie z potencjałem
I tak oto, z rozpasanej kadry robi się +/- 15 ludzi do gry. Fenomen!