Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3383
Stary 20.03.2024, 21:44
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze bierzemy to na co nas stać.
To jest akurat wyjątkowo kontrowersyjna teza w obliczu tego, co się teraz dzieje i o czym dyskutujemy od jakiegoś czasu.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie, wszystkie wskaźniki licencyjne, wszystkie excele, wszystkie sprawozdania finansowe, wszystkie przecieki o zaległościach od meczyków wszelakich, wreszcie rozpaczliwe próby ratowania się kasą od socios wskazują na to, że bierzemy to, na co nas nie stać.
Odpowiedz cytując