To podziękuj Sobolowi, bo gdyby nie Sobol to by Sobol nigdy nie odszedł

Także zatrudnienie kogo innego to zostało wymuszone na Królewskim.
Jaro mówił coś w ten deseń:
"dopóki jestem prezesem to Sobolewski będzie trenerem". "Sobolewskiego bronią algorytmy i nawet jak wszystko będzie przegrywał ale algorytmy bedą go chwaliły to nie zostanie zwolniony"
Królewski póki co to jedynie jest na etapie wypicia małego kieliszka z beczki piwa, które sam sobie naważył.
Gościu sam robi problemy, później jest naprawia/(nie)naprawia a idioci zachwyceni jak on zajebiście działa.