Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3375
Stary 20.03.2024, 16:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Pod sciana to byli Polacy czy Zydzi ktorych rozstrzeliwali Niemcy podczas wojny. My to jestesmy gownoklubikiem, ktorego kazda proba ratunku powinna zaczynac sie od przyznania, ze jestesmy gownoklubikiem i wdrazania planu na to zeby nim wiecej nie byc.
Niestety, trafilo sie jak trafilo, przy takich zarzadcach bedziemy gownoklubikiem caly czas, obojetne czy w 1 lidze czy 4 czy Eklapie. Ewentualny awans to bedzie jedynie polechtanie kibicowskiego, egoistycznego podniebienia. Sam klub nie zmieni sie nic.
Musisz mieć świadomość, że takim gownoklubikiem jesteśmy od końca wojny i nie przeszkodziło to nam zdobyć około 10 mistrzostw i tyleż wicemistrzostw. Bo władze zawsze były do poprawy.

Teraz różnica jest taka że decyzyjna jest osoba, która 5 lat temu piłkę znała tylko z telewizji nie miała znajomości, układów, zobowiązań w szeroko rozumianym "środowisku" piłkarskim. To generuje problemy , ale też stwarza możliwości. Jego autonomia trwa trochę ponad rok, zdążył już popełnić błędy, ale ma też zasługi.

Jeżeli awansujemy jest duża szansa, że zainteresuje się nami ktoś z kasą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując