Karherop napisał(a):

Te kolejki "na uspokojenie" to takie z dużym nawiasem.
Już nawet nie wspomnę o tym że top 6 to się zmieni jeszcze tak minimum 7 razy.
Tak czy siak thx za podsumowanie bo wygląda to bardzo przejrzyście.
|
Co prawda szansę na top6 mają zespoły do 10 miejsca i zapewne, na co bardzo liczymy, urwą punkty faworytom (byle nie nam

) ale bez clickbajta to temat umiera
