Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3361
Stary 20.03.2024, 11:02
Pod sciana to byli Polacy czy Zydzi ktorych rozstrzeliwali Niemcy podczas wojny. My to jestesmy gownoklubikiem, ktorego kazda proba ratunku powinna zaczynac sie od przyznania, ze jestesmy gownoklubikiem i wdrazania planu na to zeby nim wiecej nie byc.
Niestety, trafilo sie jak trafilo, przy takich zarzadcach bedziemy gownoklubikiem caly czas, obojetne czy w 1 lidze czy 4 czy Eklapie. Ewentualny awans to bedzie jedynie polechtanie kibicowskiego, egoistycznego podniebienia. Sam klub nie zmieni sie nic.
Odpowiedz cytując