wolfy napisał(a):

|
Przyczyny spadku jakości są znane - szukaliśmy tańszych Hiszpanów. Wystarczy porównać CV Muli i Alfaro, albo Carbo i Igbekeme.
|
A, jeśli nie zrobimy awansu w tym sezonie, to - zakładając, że w ogóle przetrwamy - będziemy szukać jeszcze tańszych.
Albo znowu wywrócimy całą strategię (jak to mamy w zwyczaju robić średnio co sezon) i postawimy na tanich Polaków, Słowaków albo Chińczyków.
Dlatego mimo iż kompletnie nie podzielam wizji zarządzania klubem prezentowanej przez Królewskiego, kibicuję, żeby mu się udało, głosuję za przekazaniem kasy socios itd.
Jesteśmy pod ścianą. Który to już raz?