Jaroo1 napisał(a):

A ma to jakieś znaczenie? Zatwierdził gościa połamanego, zamiast powiedzieć mu won? Zatwierdził.
(...)
Kiko miał tylko pierwsze okienko dobre. Dalej jest normalnie, bez szału, a zimowe okienko to tragedia.
Bregu bez formy
Omrani zapasiony
Dziedzic nie wiem po co (kolejny wielki mody talent, który gdzieś po drodze ginie, a inne jego odpowiedniki nie wchodzą do 1 składu i nie pomagają)
I niedoszłą kaleka z Ghany, dzięki Bogu.
Super transfery i okienko.
|
Kiedy Kiko zatwierdził jakiegoś połamanego Ghańczyka?

Zatwierdzenie zawodnika zawsze następuje dopiero w momencie podpisania z nim kontraktu, po odbyciu testów medycznych.
Nie pierwszy raz jakieś zawodnik nie zdaje testów medycznych w Polsce czy zagranicą, po to one są, by miarodajnie weryfikować jego zdrowie i dlatego od nich zawsze zależy ostatecznie podpisanie kontraktu lub nie. Ne ma żadnego błędu w tym, że klub chciał sprowadzić zawodnika, co do którego umiejętności piłkarskich był pewien i poddał go procedurze testów medycznych, którą ostatecznie oblał.
Nadwaga Omraniego okazała się zwykłą bajką. Nie jest to żaden zapasiony zawodnik. Widać to nawet na aktualnych zdjęciach publikowanych zarówno przez klub jak i przez niego samego. Ale Ty lubisz opowiadać bzdury. No cóż...
Czepiasz się też transferu Dziedzica? Ten chłopak może nie jest wybitnym talentem, ale jakieś możliwości na pewno ma i jest reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej. Ostatnio błysnął piękną bramką z rzutu wolnego. Jak najbardziej może być cenną inwestycją na przyszłość. Nie ma żadnego powodu, by oceniać na razie ten transfer negatywnie.
Bregu nawet bez formy ma już na koncie zdobytą bramkę z Odrą i dobrą zmianę, którą dał w meczu z Miedzią. Nawet w obecnej dyspozycji jest przydatny i coś wnosi do zespołu, a jego forma powinna stopniowo rosnąć. Aż dziwię się że jeszcze nie napisałeś, iż ten transfer był kolejnym strzałem w kolano, to byłoby w twoim stylu...
Trzeba też pamiętać, że nie mamy pieniędzy, by kontraktować lepszych zawodników na których jest popyt i którzy mają oferty z innych, dysponującymi obecnie większymi finansami klubów.
Ocenianie tych wszystkich transferów jako tragicznych, pomimo iż Dziedzic i Algierczyk nawet jeszcze nie zadebiutowali i nie pokazali, na co ich stać w pierwszym w zespole, to Twój nowy prawdziwy kolejny strzał w kolano. Swoje.
