Jaroo1 napisał(a):

Ojej pozytywne opinie o kimś wydał, no rzeczywiście niezły udział w transferze.
Kiko wydał też pozytywną opinie na temat połamanego Ghańczyka czy zapasionego Omraniego o innych szrotach hiszpańskich, polskich czy innych narodowości już nie wspominam.
Markus, dobre manipulacje.
|
Zatrudniliśmy jakiegoś połamanego Ghańczyka? Nie. Większość z Hiszpanów sprowadzonych przez Kiko nie gra czy gra w składzie Wisły?
Przypomnieć Ci, co sam kiedyś pisałeś o tych zawodnikach, których teraz nazywasz szrotem ściągniętym przez Kiko?
Jaroo1 napisał(a):
|
Oczywiście u nas gdyby każdy chociażby podtrzymał formę, to już byśmy mieli z 20 kopaczy, którzy by tę ligę zjadali.
|
Jaroo1 napisał(a):
|
Wisła mimo klaunów na ławce trenerskiej, ma taki potencjał i przewagę umiejętności czysto sportowych nad resztą, że nasze mecze wyglądają tak, że jak zaskoczy to możemy pojechać każdego bez problemu
|
Jaroo1 napisał(a):
|
Mamy takich piłkarzy, ze jeśli dać im pracować i się rozwijać, to ten awans robią w cuglach.
|
To jak to z Tobą jest, raz twierdzisz, że mamy dzięki Kiko zawodników, którzy w formie by tą ligę zjadali, mogą pojechać każdego bez problemu i z którymi awans mógłby zrobić, jak to ująłeś w innym miejscu, nawet "Mietek spod Żabki", a drugim razem nazywasz ich bezwartościowym szrotem i inwalidami?
Znów Ci się dwubiegunowość włączyła?
