Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3339
Stary 19.03.2024, 16:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ojej pozytywne opinie o kimś wydał, no rzeczywiście niezły udział w transferze.
Kiko wydał też pozytywną opinie na temat połamanego Ghańczyka czy zapasionego Omraniego o innych szrotach hiszpańskich, polskich czy innych narodowości już nie wspominam.

Markus, dobre manipulacje.
Zatrudniliśmy jakiegoś połamanego Ghańczyka? Nie. Większość z Hiszpanów sprowadzonych przez Kiko nie gra czy gra w składzie Wisły?

Przypomnieć Ci, co sam kiedyś pisałeś o tych zawodnikach, których teraz nazywasz szrotem ściągniętym przez Kiko?

Jaroo1 napisał(a):
Oczywiście u nas gdyby każdy chociażby podtrzymał formę, to już byśmy mieli z 20 kopaczy, którzy by tę ligę zjadali.
Jaroo1 napisał(a):
Wisła mimo klaunów na ławce trenerskiej, ma taki potencjał i przewagę umiejętności czysto sportowych nad resztą, że nasze mecze wyglądają tak, że jak zaskoczy to możemy pojechać każdego bez problemu
Jaroo1 napisał(a):
Mamy takich piłkarzy, ze jeśli dać im pracować i się rozwijać, to ten awans robią w cuglach.
To jak to z Tobą jest, raz twierdzisz, że mamy dzięki Kiko zawodników, którzy w formie by tą ligę zjadali, mogą pojechać każdego bez problemu i z którymi awans mógłby zrobić, jak to ująłeś w innym miejscu, nawet "Mietek spod Żabki", a drugim razem nazywasz ich bezwartościowym szrotem i inwalidami?

Znów Ci się dwubiegunowość włączyła?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując