Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3328
Stary 19.03.2024, 13:56
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Królewski? Nie. Królewski na takiej czynności generuje stratę (zakładając, że mówimy o umorzeniu a nie konwersji). To klub ma przychód opodatkowany (i sporo strat do niwelowania tego problemu).

I tutaj wracamy do punktu wyjścia, czyli koncepcji, którą forsował (jak najbardziej słusznie) Jażdżyński, a którą lekką ręką odrzucił JK już na starcie swojego samodzielnego rządzenia, czyli układ częściowy, który sprawia, że przychody z takiego umorzenia są zwolnione z opodatkowania, a ponadto pojawia się istotny przychód poprawiający księgowy wynik finansowy. Idealny mechanizm do tego, żeby rozwiązać wszystkie problemy licencyjne i wizerunkowo-inwestorskie.
W naszej obecnej sytuacji, gdy głównym udziałowcem jest Królewski, to czy to zapłaci z konta A czy z konta B nie zmienia faktu, ze to on zapłaci.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując