wiesniak842 napisał(a):

Dobre pytanie. Dofinansowanie klubu przez wspolwlascicieli w formie pozyczek ok, ale przez socios juz be. Cos tu smierdzi
|
Pożyczki właścicielskie są w procesie licencyjnym traktowane, po spełnieniu określonych wymogów (pożyczki podporządkowane), jak część kapitału własnego.
Tylko że nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak traktować także ewentualną pożyczkę od socios, które jest akcjonariuszem klubu.