Markus napisał(a):

|
Kiko miał udział także w sprowadzaniu Rodado i Fernandeza, obaj są niekwestionowanymi gwiazdami pierwszej ligi.
|
No już nie twórz mitów. Akurat w przypadku tych zawodników największy wpływ na ich przejście do Wisły mieli ich agenci. Fernandez przygotowywał się do zerwania kontraktu z Arabami i na 100% cynk o jego przyszłej dostępności wyszedł od jego agenta do Wisły (chciała go już wcześniej). W kilka dni po zerwaniu kontraktu był już w Wiśle.
Natomiast Rodado od kilku okienek transferowych wstecz był oferowany polskim klubom przez agentów i nikt go nie chciał. Media już w lecie informowały, że Brzęczek bierze zawodników znanych z list agencyjnych podsyłanych do klubów i tak też sobie Wuja wybrał Rodado.
Jak lubi mawiać Jarosław Królewski: "Przestańmy szukać heroizmów tam gdzie ich nie ma"
pepe72 napisał(a):

|
W tym sezonie: Rodado, Goku, Carbo, Baena, Alfaro - podstawowi gracze w Wiśle
|
Baena podstawowym graczem nie jest. Najczęściej zaczyna mecze na ławie. Ostatnio swoim słabym, a zarazem pierwszym występem w rundzie w pierwszej 11, w miejsce Goku, swoich notowań na pewno nie poprawił.