Manhunt. napisał(a):

|
I markus wrzuciłeś 5 hiszpanów pewnie na kilkudziesięciu, którzy sie tutaj przewinęli. Pokaż tych wartościowych piłkarzy od stycznia 2023, ilu z nich się przebiło, ilu z nich jest/było bez formy, ile na nich zarobiliśmy. Ile transferów Kiko się sprawdziło?
|
Hiszpanie w Wiśle: Carlitos, Imaz i Fernandez - dawniej.
W tym sezonie: Rodado, Goku, Carbo, Baena, Alfaro - podstawowi gracze w Wiśle
Raton, co prawda miewa wielbłądy (w tym w ostatnim meczu) ale bez konsekwencji, a poza tą sytuacją bronił perfekcyjnie.
Junca, Villar - do kontuzji byli w pierwszej 11
Patrząc na obecną hiszpańską kolonię w 1 drużynie to na 9 piłkarzy jedynie można mieć wątpliwości co do Satrustegiego.
W rezerwach:
Ramirez (syn Kiko) i Grau - z tym drugim było trochę wątpliwości czy warto sprowadzać do rezerw ale się sprawdza.
Wliczając rezerwy masz obecnie 11 Hiszpanów z czego jeden jest wątpliwy.
Historycznie byli jeszcze Tachi, Mula i Benito/