Karherop napisał(a):

|
Nie chcę nikogo rozczarować, ale nawet jak wygramy PP to nie dostaniemy licencji na europejskie puchary. Nie z naszym stanem Finansów.
|
A masz jakiś link do przepisów?
Z samej nagrody za wygranie PP cześć długów można spłacić. Przy awansie do e-klapy i pucharze wiarygodność klubu wzrasta więc również możliwości pożyczkowe.