|
Karherop,
po pierwsze czuj ironie.
Po drugie, skoro wywolales temat. Ekipy znacznie bardziej zadluzone od Wisly graja w europejskich pucharow i nikt nie ma pomyslu zabronic im udzialu w tych rozgrywkach z powodu ich slabej kondycji i jeszcze bardziej pograzyc/uniemozliwic splate dlugow.
Z tego co pamietam i wiem, to tylko w przypadku dlugow "transferowych" druzyny sa niedopuszczane do europejskich pucharow.
|