Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3297
Stary 19.03.2024, 07:19
Karherop,

po pierwsze czuj ironie.
Po drugie, skoro wywolales temat. Ekipy znacznie bardziej zadluzone od Wisly graja w europejskich pucharow i nikt nie ma pomyslu zabronic im udzialu w tych rozgrywkach z powodu ich slabej kondycji i jeszcze bardziej pograzyc/uniemozliwic splate dlugow.

Z tego co pamietam i wiem, to tylko w przypadku dlugow "transferowych" druzyny sa niedopuszczane do europejskich pucharow.
Odpowiedz cytując