Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 18.03.2024, 18:11
Cytat:
Ból d... narzekających na Rude, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, bezcenny. Markus, wolfy, Drozd, mieli rację, jak zawsze.
Wpisy lesiapw:

przed Arką:
Cytat:
To Arka już nam pokazala bye bye. Jeszcze nas dobiją za tydzień.
Przed Widzewem:
Cytat:
A gdzie tu optymizm? Wiadomo, że dostaniemy wciry od Widzewa, co nie znaczy, że mają się położyć i oddać mecz już przed.
Cytat:
Przegramy i to ostro, szczegolnie jak mamy wyjść z drewniakiem Sobczakiem.
Po meczu z Tychami:
Cytat:
Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.

Cytat:
A Goku to też zupełnie nieudany transfer. Możemy marzyć o awansie, hiszpanie nie mają psychy w decydujących momentach. Trener poleci po kilku meczach i zostaniemy z Jopem. Chyba, że Królewicz znów będzie rękami, nogami bronił swej decyzji jak z Sobolem.
Cytat:
Jop jest bardziej kumaty niz ten cały Rude

Jak widać wystarczył 1 przegrany mecz z Tychami żeby Lesiu się zesrał na jakiś miesiąc. Teraz jak są wygrane to dwubiegunówka poszła w drugą stronę.

Debil debila debilem pogania na tym forum
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując