Cytat:
|
Ból d... narzekających na Rude, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, bezcenny. Markus, wolfy, Drozd, mieli rację, jak zawsze.
|
Wpisy lesiapw:
przed Arką:
Cytat:
|
To Arka już nam pokazala bye bye. Jeszcze nas dobiją za tydzień.
|
Przed Widzewem:
Cytat:
|
A gdzie tu optymizm? Wiadomo, że dostaniemy wciry od Widzewa, co nie znaczy, że mają się położyć i oddać mecz już przed.
|
Cytat:
|
Przegramy i to ostro, szczegolnie jak mamy wyjść z drewniakiem Sobczakiem.
|
Po meczu z Tychami:
Cytat:
|
Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.
|
Cytat:
|
A Goku to też zupełnie nieudany transfer. Możemy marzyć o awansie, hiszpanie nie mają psychy w decydujących momentach. Trener poleci po kilku meczach i zostaniemy z Jopem. Chyba, że Królewicz znów będzie rękami, nogami bronił swej decyzji jak z Sobolem.
|
Cytat:
|
Jop jest bardziej kumaty niz ten cały Rude
|
Jak widać wystarczył 1 przegrany mecz z Tychami żeby Lesiu się zesrał na jakiś miesiąc. Teraz jak są wygrane to dwubiegunówka poszła w drugą stronę.
Debil debila debilem pogania na tym forum

drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.