Vuko napisał(a):

|
Dobrze, że Głogów puknął Tychy, więc nie mają noża na gardle.
|
To prawda, do meczu z nami podejdą w dobrych nastrojach, mają 7 punktów przewagi nad trzecią od końca Polonią, a z Tychami wyciągnęli więcej punktowo niż realnie mogli wcześniej liczyć w dwumeczu z GKS-em i nami (myślę, że liczyli na 1-2 punkty). Oszukali system.