Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3875
Stary 18.03.2024, 16:18
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Głogów puknął Tychy, więc nie mają noża na gardle.
To prawda, do meczu z nami podejdą w dobrych nastrojach, mają 7 punktów przewagi nad trzecią od końca Polonią, a z Tychami wyciągnęli więcej punktowo niż realnie mogli wcześniej liczyć w dwumeczu z GKS-em i nami (myślę, że liczyli na 1-2 punkty). Oszukali system.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując