|
Ja mam gdzieś te wyliczenia wszystkie, polowanie na czarownice itp. Chciałbym się jedynie dowiedzieć, bo z jakiegoś powodu mało się bardzo mówi, a jest to najważniejsze, jaki jest plan na ten klub w perspektywie np. 3, 6 czy 12 miesięcy.
Co jak będzie awans, co jak nie będzie awansu, co z rozmowami, o których mówił p. Królewski w Gazecie Krakowskiej kilka miesięcy temu czy u Ćwiąkały, że w tym roku spodziewa się oferty za klub. Czy to było mydlenie oczu kibicom czy coś się za tym realnie kryje. To są ważne kwestie - przyszłość klubu. Przepychanki mnie osobiście nie interesują czy to w necie czy na spotkaniu.
|