Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 18.03.2024, 16:12
Ja mam gdzieś te wyliczenia wszystkie, polowanie na czarownice itp. Chciałbym się jedynie dowiedzieć, bo z jakiegoś powodu mało się bardzo mówi, a jest to najważniejsze, jaki jest plan na ten klub w perspektywie np. 3, 6 czy 12 miesięcy.

Co jak będzie awans, co jak nie będzie awansu, co z rozmowami, o których mówił p. Królewski w Gazecie Krakowskiej kilka miesięcy temu czy u Ćwiąkały, że w tym roku spodziewa się oferty za klub. Czy to było mydlenie oczu kibicom czy coś się za tym realnie kryje. To są ważne kwestie - przyszłość klubu. Przepychanki mnie osobiście nie interesują czy to w necie czy na spotkaniu.
Odpowiedz cytując