Będę musiał chyba zacząć cytaty wklejać jak Markus FraMat-owi, bo z relacji wynika że wszyscy Rude ze spokojem i godnością kibicowali

Ale czego tu się po Was chłopaki spodziewać...
Kolejka wchodzi w zasadniczą fazę, ale sezon przebiega zupełnie inaczej niż rok temu. Tabela jest bardzo spłaczona, dość powiedzieć że takie Katowice doszlusowały na 6 pubktów do drugiego miejsca. W najbliższych kolejkach czekają nas starcia drużyn z czołówki więc pytanie nie brzmi "czy", tylko "kto" straci punkty.
Na dole też robi się ciekawie, zespoły z dołu zaczynają gryźć trawę. Osobiście obawiam się meczu z Chrobrym na wyjeździe. Oby to była tylko trauma z przeszłości