Jagul napisał(a):

Działamy w temacie.
Jakby ktoś chciał dołączyć do spotkania - niech się określi tutaj lub napiszę mi PW, żeby mniej więcej określić liczbę osób.
|
Jaki jest cel tego spotkania i co ono ma zmienić? Po prostu zamiast pisać na forum, mamy sobie pogadać, zobaczyć jak wyglądamy czy o co chodzi? Znając życie jakaś część społeczności czuje się teraz wyróżniona bo ma możliwość spotkania i porozmawiania z prezesem.
Osobiście nie mam żadnych pytań, ani wątpliwości. Swoje zdanie na temat prezesa oraz sposobu zarządzania klubem wyrażam na forum, czy jak opowiem o tym na spotkaniu to coś zmieni?
Warto również podpytać, czy spotkanie będzie trwało dłużej niż 7 minut, aby niektórzy się nie rozczarowali...
Jarosław Królewski dla weszło 09 sierpnia 2019 napisał(a):
|
Mamy w pracy zasadę, oczywiście nie za każdym razem egzekwowaną, że po 7 minutach rozmowy weryfikujemy, czy dane spotkanie coś wniesie do naszej firmy, osobowości czy w ogóle do świata. 7 minut to dobry test, czy warto się spotykać.
|