Karherop napisał(a):

Dorzuc jeszcze Feio który spie****** z Motoru ��
Tymczasem na to stanowisko powołali Mateusza Stolarskiego, naszego byłego trenera w juniorach.
Ciekawe jaki będzie to miało efekt na sam Motor. Może z nich ujsc powietrze.
|
Myślałem że po tej kolejce będą dwa tygodnie spokoju, naiwniak ze mnie.
Na szcęście "efekt nowej miotły" jeśli wystąpi, to raczej nie z nami.