Wyświetl pojedynczy post
jaroslaw.krolewski
Junior Member
 
Od: 01.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3240
Stary 18.03.2024, 12:24
Jak czytam te historie spiskowe z krypty to az mnie na smiech zbiera. Ogarnijcie sie ludzie bo to juz przybiera forme wielkiego standupu.

Argument o wyciagniu jakichkolwiek pieniedzy z cateringu jest tak zabawny ze tylko pokazuje jakosc procesow umyslowych w tym watku a raczej glupot wypisywanych.

PS. Lechia (tak mi sie wydaje) uzyskuje pozyczki do klubu od nowych inwestorow a nie wklad na kapital (BUM!)
PS2. Regulamin o wskaznikach PZPN odnosnie straty i kapitalow ujemnych jest JAWNY - sekcja 12.3 oraz 12.4.
PS3. Socios nie jest od zarzadzania klubem - nie to jest celem stowarzyszenia.

Zaproponowalem Panstwu z tego forum spotkanie po meczu z Motorem osobiste - FACE to FACE. Jak macie "te jaja" o ktorych tu tak czesto piszecie to zalecam sie pojawic, zebrac pytania, a jak nie to bawcie sie dalej w te swoje gierki i zabawne oraz infantylne teorie. Ja sie nie bede odnosic do tych bajeczek. No chyba, ze sobie nie dacie rade poradzic merytorycznie z programistą z Gorlic twarzą w twarz i stchórzycie i Wasz wplyw na Wislacka rzeczywistosc to dalej będą no-nameowe wpisy na forum.

serdecznosci
Ostatnio edytowane przez jaroslaw.krolewski : 19.03.2024 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując