Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 18.03.2024, 11:09
Ta liga jest taka żałosna, ze dzisiaj mozemy myśleć o awansie bezpośrednim a za 2 tyg będzie strata 7 pkt do 2giego miejsca i już będzie można przestać myśleć.
Każdy z każdym wygrywa, tam gdzie jest niby pewniak to się okazuje na odwrót. Teraz np Katowice mocno idą, zaraz się okaże, że do meczu z nami przestaną grać i wpadnie łatwe 3 pkt.
Nasz obecna forma opiera się na przepychaniu meczów. Lechia punktuje bo ma łatwy terminarz. Arka grała dobrze, nagle się zesrała. Odra była wysoko a zaczęła punktować tragicznie, mimo to remisami urywa punkty innym klubom. Tychy w 5 meczach tego roku wygrały tylko z nami (i na początek roku z Odrą). Kabaret.
Nasz problem polega jak zawsze na tym, ze tracimy do miejsc 1-2 i wystarczy, ze się zapowietrzymy na 2 mecze albo raz po prostu pechowo przegramy, a drugi raz się obsramy w meczu pod presją np z Lechią i będzie po zawodach.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując