wolfy napisał(a):

To nie jest źródło, to są wymysły dziennikarza. Rude powiedział że wybierze jedynkę przed meczem ze Stalą. Broda rozsypał się zanim to nastąpiło.
Odróżniajmy wątpliwej jakości wymysły dziennikarzy od faktów.
|
Fakty są też takie że Broda kończył jesień w bramce i w najgorszym wypadku ich notowania były 50/50
Temat na pewno będzie wracał jak bumerang, choć dla mnie ta kontuzja Broda przekreślił swoje szanse w tej rundzie. O ile w ogóle nie na dłuższy czas. Jesli awansujemy do esa to już na pewno musi szukać ogrania w 1 lidze na wypożyczeniu.
Żeby jeszcze wrócić do meczu z Miedzią, to trzeba oddać że to była dopiero 6 porażka w sezonie Miedzi. Mniej mamy tylko my, Arka i Lechia. Niech to odda ciężar tego spotkania.