|
Następna kolejka będzie bardzo ciekawa, bo mamy aż trzy mecze między zespołami z czołówki tabeli. Wszystkie one mają realne szanse ja awans, nikt nie odpuści.
Jeśli dodamy do tego że kilku zespołom z dołu tabeli zaczyna palić się pod siedzeniem może być kilka niespodzianek. Obyśmy my nie byli jedną z nich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|