BCGorlice,
Ty z tych bardziej kumatych. Zastanow sie nad kilkoma faktami. Jest inwestor, ktory jest odpowiedzia na problemy klubu. krolewicz zapewnia, ze klub bedzie mial swietnego nowego wlasciciela. Nagle dochodzi do zwrotu o 180 stopni. A prawie rok pozniej dowiadujemy sie, ze catering to koszt rzedu 160 tysiecy co mecz.
Ciekaw jestem ile jeszcze takich pozycji jest w budzecie. I kto jest beneficjentem rzeczywistym
I czy decyzja o odrzuceniu oferty Paolo nie wyglada w tym kontekscie juz zupelnie inaczej?
Zycie wszystko zweryfikuje. Historia uczy.