Jaroo1 napisał(a):

|
To jak to jest, Jaro chce kasę ale nie na pożyczkę i tę kasę ma dać Socios. A jak nie da, to skąd weźmie 1,5 mln nie pożyczając od nikogo? Bezdomny z Torunia da czy jak to może być rozwiązane skoro pożyczka nie wchodzi w grę?
|
Wszyscy wiemy, że da bo wszyscy wiemy, że ma tyle, a nawet więcej na koncie. Druga sprawa- w socios są w ogromnej większości ludzie, którzy zagłosują tak. A trzecia - jeśliby nie dali to znaleźliby się pod ciężkim ostrzałem tzw. opinii publicznej, że mogli, a nie pomogli. Nie ma w tym momencie innego wyjścia niż dać.