skarabeus napisał(a):
|
Miejcie chociaz jaja i uzyskajcie cos przy tej okazji.
|
Ale przecież wiadomo, że nic nikt nie uzyska bo głosowanie jest bezwarunkowe a zarząd Socios odstąpił nawet od wydawania opinii. Z tego co widać na grupie FB niby nie komentują ale głosem swojego przedstawiciela w RN nawołują do tego bezwarunkowego głosowania na tak. Dawniej myślałem, że kolega przesadza z tymi wszystkimi zarzutami. Teraz zaczynam się mocno zastanawiać.
Z tego co widzę to ktoś spoza zarządu Socios okazał się kumaty i próbował ratować sytuację propnując pożyczkę zamiast darowizny. Ale dostał mokrą szmatą tak, że dalej słychać uderzenie.
Prezes Jarosław napisał(a):
|
Klub TS Wisła Kraków S.A nie jest zainteresowany pożyczką zewnętrzną skierowaną do klubu w zaproponowany sposób. Spośród wielu powodów bardziej lub mniej formalnych, kluczowy dotyczy wymogów licencyjnych narzuconych przez PZPN dotyczący wskaźników kapitałowych, które sprawiają, że właściciele w tym głównie ja jako Jarosław Królewski z dużym prawdopodobieństwem będę dokonywał umorzeń części swoich pożyczek przed końcem sezonu 2023/2024 w celu poprawienia istotnych wskaźników finansowych. Klub musi posiadać elastyczność w kontekście takich umorzeń, ze względu na dynamiczną sytuację finansową oraz uwarunkowania polityki transferowej.
|
Te wskaźniki to pewnie kit jak zawsze ale zarząd Socios milczy i przyklepuje. Ciekawe co zrobią jak sezon się skończy a żadne długi umorzone nie będą. To już tylko 3 miesiące.