|
Po pierwsze nie miesięczne zaległości bo według informacji dziennikarzy prawie trzy miesiące wobec większości zawodników, zresztą ograniczanie pojemności stadionu też o czymś świadczy. Po drugie to ty właśnie robisz gówno burze bo nikt tych pieniędzy JK nie przyznaje tylko po to właśnie jest głosowanie. Jeśli większość będzie na nie to JK musi sobie radzić bez nich więc nie wiem o co się plujesz
|