Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3868
Stary 17.03.2024, 21:16
Porównanie do zeszłego sezonu jest o tyle ciekawe że:
- mieliśmy 1 punkt więcej niż obecnie
- strata zarówno do 1 miejsca (6 pkt) jak i 2 (4 pkt) wynosi dokładnie tyle samo co przed rokiem
- w 25 kolejce będziemy grać z Chrobrym Głogów tak samo.. jak przed rokiem w 25 kolejce
- mamy dokładnie tyle samo straconych bramek jak przed rokiem (po 26), z tym że teraz strzeliliśmy o 6 bramek więcej
- zajmiemy tak samo jak przed rokiem 4 miejsce

Sezon do sezonu teoretycznie nierowny ale... Teraz mamy swoiste deja vu

Niemniej nie wyobrażam sobie żebyśmy mogli mieć tak "mierne" ostatnie 10 kolejek jak przed rokiem. A dla.przypomnienia wtedy 6 razy wygraliśmy, a 4 razy przegraliśmy.

Teraz myślę że bilans 7-2-1 da nam awans. Po tej kolejce wrócił lekki optymizm.
Odpowiedz cytując