Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3867
Stary 17.03.2024, 20:38
Kolejka jak marzenie. W grupie "aspirujacych" masowo tracono punkty, a my nie
Mamy 4 miejsce - tak jak rok temu
Mamy 4 punkty straty do top2 - tak jak rok temu.
Średnią możemy zrobić lepszą niż rok temu pod warunkiem wygrania dwóch następnych meczów. Na razie jest 1,71:1,75. Rok temu max średniej był w 25 kolejce i do końca sezonu nie udało się go pobić.
Kod:
6 miejsce (pkt)    39
zostało meczów     10
przewaga            2
możemy tracić       0,20
     
2 miejsce (pkt)    45
zostało meczów     10
brakuje punktów     4
potrzebna średnia+  0,40
Dwa najlepsze zespoły rundy "wiosennej" to Lechia i GKS Katowice. Obie po 18 punktów. My mamy 16 punktów i 3 miejsce.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 17.03.2024 o godz. 21:01.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując