Kolejka jak marzenie. W grupie "aspirujacych" masowo tracono punkty, a my nie

Mamy 4 miejsce - tak jak rok temu
Mamy 4 punkty straty do top2 - tak jak rok temu.
Średnią możemy zrobić lepszą niż rok temu pod warunkiem wygrania dwóch następnych meczów. Na razie jest 1,71:1,75. Rok temu max średniej był w 25 kolejce i do końca sezonu nie udało się go pobić.
Kod:
6 miejsce (pkt) 39
zostało meczów 10
przewaga 2
możemy tracić 0,20
2 miejsce (pkt) 45
zostało meczów 10
brakuje punktów 4
potrzebna średnia+ 0,40
Dwa najlepsze zespoły rundy "wiosennej" to
Lechia i
GKS Katowice. Obie po 18 punktów. My mamy 16 punktów i 3 miejsce.