Dzisiejsze mecze (Ekstraklasowe również) pokazują jaki nędzny jest poziom piłki u nas.
Pogoń wyszarpująca remis z walczącą o spadek Koroną, Raków ratujący w ostatniej minucie meczu remis z walczącym o spadek ŁKSem, Arka o mały włos dostałaby gonga od Odry, porażki GKSu Tychy u siebie i Motoru ze Stalą, która przegrała 5 poprzednich spotkań... weź tu człowieku bądź mądry i obstawiaj u buka
