|
ja jako urodzony optymista wierze w to że Raton bedize juz tylko lepszy
w końcu to utalentowany piłkarz czego dowodem sa kluby w jakich był, a kardynalne błedy wynikają z małego ogrania jako jedynka
ale z czasem sie wyrobi i bedziemy miec bramkarza jak De Gea
|