Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 17.03.2024, 18:46
ja jako urodzony optymista wierze w to że Raton bedize juz tylko lepszy

w końcu to utalentowany piłkarz czego dowodem sa kluby w jakich był, a kardynalne błedy wynikają z małego ogrania jako jedynka

ale z czasem sie wyrobi i bedziemy miec bramkarza jak De Gea
Odpowiedz cytując