|
Kolejna kolejka gdzie wszelkie przewidywania wzięły w łeb xD
Motor w plecy ze Stalą, Arka remis z Odrą, Termalica w plecy, Plock remis, Tychy w plecy.
Lechia kończy granie z dolem tabeli.
Zobaczymy czy Wisła bedzie ciagle na krzywej wznoszącej po przerwie na reprezentacje, mam nadzieję że tak bo mamy kumatego trenera.
Awans bezpośredni w zasięgu.
Malinowy król malowanych róż
|