Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 17.03.2024, 16:47
To jest pytanie o trzeźwą samoocenę i ocenę efektów swoich działań. Można się nie przyznawać publicznie do błędu i zarazem mieć świadomość jego popełnienia. W rzeczywistości w której przyznawanie się do błędu to słabość nie ma się co dziwić, że wszyscy tego unikają. To że Królewski broni swoich decyzji w temacie Sobolewskiego nie znaczy że nie pojął, że postawienie na Rude, czy kogoś innego, od początku sezonu byłoby dla klubu korzystniejsze.

A jak tam wrażenia po ostatniej kolejce? . Czy jest sens cokolwiek przewidywać?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując