Markus napisał(a):

Wręcz przeciwnie. Pokazuje bardzo konkretne sprawy, które zaważyły na wyniku finału sezonu i przede wszystkim meczu z Zagłębiem, doprowadziły do niego. Były konkretne elementy, które sprawiły, że gra Wisły wyglądała wtedy tak, a nie inaczej i akurat za te największe błędy w pełni odpowiada Sobolewski, bo zrodziły się one z jego idiotycznych decyzji w trakcie meczu i przed nim.
Najpierw nauczcie się prawidłowo diagnozować istotę problemu, co zawiodło i dlaczego, z jakiego powodu, a dopiero potem silcie się na oceny, bo inaczej wychodzą Wam różne nieprawdziwe mity i stereotypy, które potem sobie kodujecie.
Problemy które wymieniasz też są prawdziwe, ale to nie one odesłały na przykład bezsensownie Igbekeme na trybuny i nie one nakazały drużynie cofnąć się po zdobytej bramce i grać z kontry.
|
To Ty kompletnie nie pojmujesz ciągu przyczynowo skutkowego. Sobolewski to wypadkowa tego co wymieniłem. Gdyby w klubie było normalnie to nigdy nie byłoby żadnego meczu z Sosnowcem. Chyba że w ekstraklasie.