Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 17.03.2024, 12:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Sosnowcem został przegrany przede wszystkim dzięki kretynizmowi Sobolewskiego i przez jego decyzje: odesłanie Igbekeme na trybuny, dobór złej taktyki i zawodników, zlekceważenie rywala, nakazanie zespołowi bronienia wyniku i gry z kontry po zdobyciu gola - długo można wymieniać. Gdyby nie Sobolewski, bylibyśmy od tego sezonu w Ekstraklasie.

Warto precyzyjnie artykułować, co wtedy nie dowiozło i co konkretnie spowodowało problemy, a nie pisać ogólnikowo i bezmyślnie o jakimś zesraniu się zespołu.

Na szczęście dzisiaj mamy na ławce zupełnie innego trenera, który w zupełnie inny sposób zarządza meczem i umie podejmować pomagające drużynie decyzje, a nie tylko nimi jej szkodzić.To kolosalna zmiana i różnica.
Kompletnie spłycasz temat.
Ten klub od kilka lat ma w sobie gen samozadowolenia mimo kompromitujących wyników. I to na każdym szczeblu - zarówno sportowym jak i organizacyjnym.
Rodzinna atmosferka, legendy, brak wymagań, kumoterstwo to rak, który trawi ten klub. Oczywiście Sobolewski został wybrany z tego samego klucza ale jego odejście nie sprawia, że wszystkie problemy zniknęły.
Zresztą widać to nawet po właścicielu któremu regularnie się odkleja, mimo że w tym momencie nic nie osiągnęliśmy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując