pepe72 napisał(a):

Broda miał być pierwszym bramkarzem ale się rozsypał.
Nie wiadomo dlaczego, faktem jest, że drugi raz traci szansę na #1 w Wiśle przez kontuzję.
|
Skąd w ogóle pomysł że miał być #1? Bo "eksperci meczyków" tak stwierdzili?
Nie wiemy też czy tak naprawdę wygrał rywalizację z Biegańskim, bo miał kontuzję kolana przed pierwszym meczem.
Jedyne co jest pewne to kontuzje.