Karherop napisał(a):

Oczywiście, zawsze gdy coś widzę czarno to jest odwrotnie, więc na przekór do końca rundy będę prowadził czarnowidztwo
PS. Arka z Odrą to już na pewno punktów nie straci, co to to nie
|
Masz do końca rundy immunitet od krytyki za czarnowidztwo w tym temacie
