Drozd napisał(a):

Rożnica taka, że wtedy mieliśmy trenera, który przeszkadzał, a teraz mamy takiego, który pomaga.
Dlatego nie pozwoli na olewające podejście zwłaszcza do czerwonych latarni.
|
No już nie takich czerwonych, przekonali się o tym w Tychach

Czyżby to ta już faza sezonu kiedy faworyci dostają w pędzel z walczącymi o utrzymanie?