Drozd napisał(a):

|
Bardzo kluczowe dla tematu spostrzeżenie. Co tam analiza gry, ważne, że literat niespełniony. Takie wtrącenia nie mają oczywiście na celu deprecjonować całości analizy...
|
Hater gonna hate.
Nie ma jak dowalić Rude, to chociaż się do analizy do.......i, bo w za dobrym świetle przedstawia Hiszpana. Nihil novi...
Czekam jeszcze na Karheropa wyrażającego (życzliwe, oczywiście) obawy że 2.0 punktu na mecz to za mało i trzeba więcej młodych Polaków.
@AgresywnyChomik - to więcej niż pewne, Ci debile sabotują klub w społecznościówkach od lat. "Czemu tak mało młodych Polaków?", "trzeba budować Młyńskiego, ma jeszcze czas", "czemu nie gra Olejarka?", "Broda powininien grać zamiast Ratona", "Sapała i Broda zwycięzcami obozu w Turcji (sic!)".
Ważne żeby kretynów z miejsca kasować, zanim rozwiną skrzydła.