Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 16.03.2024, 21:36
Ratón jak był słabym bramkarzem tak dalej nim jest, ale trzeba mu oddać że wszedł w dobry rytm meczowy i nawet złapał formę. Tu zmiany do końca sezonu nie będzie, choć wydaje mi się (choćby po tym co powiedział Rude przed meczem), że będzie pod prądem i nie da mu monopolu na plac do końca sezonu (choć zapewne dlatego by utrzymał koncentrację). K

Z tą naszą murawa w ostatnim meczu było coś nie tak, non stop ktoś się ślizgał. Ratón nie był jedyny, choć i tak dość kiepsko przyjął piłkę i sobie nie pomógł w tej interwencji.
Odpowiedz cytując