Jagul napisał(a):

Nie będę temu zaprzeczać. Tak samo jak nie będę się tym sugerować, ponieważ jest to czyste pierrdolenie o Szopenie.
Rude zweryfikuje wynik, a nie to czy Jarochowi się treningi podobały.
|
Taak? Wynik? To co się tu działo przez miesiąc zanim jeszcze zagraliśmy jakiś mecz? Ile było biadolenia i wieszczenia katastrofy. Po Arce Rude miało już nie być. Po 5 meczach ma średnią 2/mecz. Mimo, że to czas poznawania ligi, bez którego wiadomo, że się nie da punktować. Co powiesz o takim wyniku? Zweryfikował już nawiedzonych płaczków czy jeszcze nie?