Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 16.03.2024, 19:58
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Najsmieszniejsze bedzie jak druzyna zacznie punktować i "eksperci" będą tego Brode wpychać na siłę zeby cos zmienić xD.

Rude nie powinien się uczyć naszej ligii tylko polskiego piekiełka.
To samo robili z Sapałą i z Tychami im się udał sabotaż. Jaki był lament że Tychy to już uciekły, że nie ma szans ich dogonić. Minęły trzy kolejki i co?

Patrzmy na siebie, pilnujmy bojowych nastrojów i będzie dobrze.

Teraz znowu nad Goku płaczą, że taki dobry, a nie gra. Im lepiej nam będzie szło, tym bardziej będzie się uaktywniać V kolumna.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując