AgresywnyChomik napisał(a):

Najsmieszniejsze bedzie jak druzyna zacznie punktować i "eksperci" będą tego Brode wpychać na siłę zeby cos zmienić xD.
Rude nie powinien się uczyć naszej ligii tylko polskiego piekiełka.
|
To samo robili z Sapałą i z Tychami im się udał sabotaż. Jaki był lament że Tychy to już uciekły, że nie ma szans ich dogonić. Minęły trzy kolejki i co?
Patrzmy na siebie, pilnujmy bojowych nastrojów i będzie dobrze.
Teraz znowu nad Goku płaczą, że taki dobry, a nie gra. Im lepiej nam będzie szło, tym bardziej będzie się uaktywniać V kolumna.