Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 16.03.2024, 17:40
Wszystkie przewidywania na temat szans awansu w tej lidze można rozbić o kant dupy. Przejeżdzają do nas Tychy i wygrywają, potem przyjeżdża do nich gówniany Głogów i wywozi 3 punkty. Lechią niby w gazie a następne 5 kolejek ma takie, że może z nich zebrać 3 punkty. Ta liga jest jak bęben pralki, raz u góry raz na dole. Chyba pół ligi już było na miejscach top 2 a większość na barażowych.

A jeszcze nie zaczął się doroczny kwietniowo-majowy festiwal rozdawania punktów przez czołówkę.
Odpowiedz cytując