Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.03.2024, 16:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Broda podobno wrócił już do treningów z drużyną, więc niedługo zacznie się wciskanie go do składu przez wiadome elementy. Mimo że u Rude raczej nie zagra. Nie dlatego bo nie jest Hiszpanem, tylko dlatego bo jest - jak już wspomniałem - drewniakiem przyspawanym do linii, a to u Rude nie przejdzie.

Rude bardziej od straty pojedynczych bramek po babolach obawia się spadku jakości wyprowadzania piłki i zostawiania hektarów wolnego pola przed bramką (bo Broda nie wyjdzie) albo uwiązania tam stoperów. Nie wiem czy zauważyliście, ale w fazie ataku Colley wchodzi aż pod pole karne przeciwnika. To nie możliwe z bramkarzem przywiązanym łańcuchem do linii.
Najsmieszniejsze bedzie jak druzyna zacznie punktować i "eksperci" będą tego Brode wpychać na siłę zeby cos zmienić xD.

Rude nie powinien się uczyć naszej ligii tylko polskiego piekiełka.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując