krysztal napisał(a):

To idż sapać do tej połowy którą masz na myśli.Masz rację brak Carbo nie był problemem z Tychami...
W sumie to problemem z Tychami nie była też gra Sapały tylko to że klub nie sprowadził zmiennika dla Carbo po posypaniu się Talara i Gogóła.Wróć w sumie to sprowadził tylko okazało się że ten zmiennik porusza się o kulach
|
A za co sobie miał sprowadzić zmiennika? Każdy który do nas przyszedł, przyszedł za frytki bo nas nie stać. A wtedy uaktywniają się życzliwi i pomstują o grubasach.
Przecież po Stali połowa fachowców domagała się dla Carbo ławy, niezależnie od kartek. Zapomniałeś już? Eksperci Meczyków przekonywali, że Sapała jest wygranym obozu w Turcji. Dziwili się że nie gra w podstawowym składzie. Jeszcze będziemy sobie musieli radzić bez Carbo i poradzimy sobie. Zamiast Sapały będzie grał Kutwa i da radę.