Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.03.2024, 15:54
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To idż sapać do tej połowy którą masz na myśli.Masz rację brak Carbo nie był problemem z Tychami...
W sumie to problemem z Tychami nie była też gra Sapały tylko to że klub nie sprowadził zmiennika dla Carbo po posypaniu się Talara i Gogóła.Wróć w sumie to sprowadził tylko okazało się że ten zmiennik porusza się o kulach
A za co sobie miał sprowadzić zmiennika? Każdy który do nas przyszedł, przyszedł za frytki bo nas nie stać. A wtedy uaktywniają się życzliwi i pomstują o grubasach.


Przecież po Stali połowa fachowców domagała się dla Carbo ławy, niezależnie od kartek. Zapomniałeś już? Eksperci Meczyków przekonywali, że Sapała jest wygranym obozu w Turcji. Dziwili się że nie gra w podstawowym składzie. Jeszcze będziemy sobie musieli radzić bez Carbo i poradzimy sobie. Zamiast Sapały będzie grał Kutwa i da radę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując