Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.03.2024, 15:52
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale o czym my w ogóle dyskutujemy? Niech się Broda najpierw wyleczy, bo ilekroć miał szansę na zajęcie miejsca między słupkami, tylekroć się rozsypywał. Dużo zdrowia mu życzę, bo tego mu brakuje najbardziej i bez tego nic w piłce nie osiągnie.
Broda podobno wrócił już do treningów z drużyną, więc niedługo zacznie się wciskanie go do składu przez wiadome elementy. Mimo że u Rude raczej nie zagra. Nie dlatego bo nie jest Hiszpanem, tylko dlatego bo jest - jak już wspomniałem - drewniakiem przyspawanym do linii, a to u Rude nie przejdzie.

Rude bardziej od straty pojedynczych bramek po babolach obawia się spadku jakości wyprowadzania piłki i zostawiania hektarów wolnego pola przed bramką (bo Broda nie wyjdzie) albo uwiązania tam stoperów. Nie wiem czy zauważyliście, ale w fazie ataku Colley wchodzi aż pod pole karne przeciwnika. To nie możliwe z bramkarzem przywiązanym łańcuchem do linii.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.03.2024 o godz. 15:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując